Aktualności

Trzymaj rękę na pulsie - obserwuj nas na Facebook'u
Mistrzostwa Polski W Biegach Na Orientację - obstawa medyczna

10.10.2017

Mistrzostwa Polski W Biegach Na Orientację. Byliśmy i my, a krew się lała... :o Zwycięzcom gratulujemy!!!

Więcej
Kurs KPP - OSP w Studniskach

09.10.2017

Z całego serca gratulujemy zdanego egzaminu wszystkim kursantom KPP!!! Co prawda "papier" już jest, ale to dopiero początek Waszej ciężkiej pracy. Uwierzcie nam warto!!! Powodzenia!!! Jeszcze raz gratulujemy.

Więcej
Festyn Strażacki w Starym Węglińcu

03.09.2017

Wczoraj gościliśmy w Starym Węglińcu. Moc atrakcji i fantastyczna zabawa! Był symulator dachowania, pokaz ratownictwa technicznego i pierwszej pomocy, offroad 4x4, mega piana-party ,pierogi były fenomenalne...

Więcej
Sudecka Wyrypa 2017 - obstawa medyczna

21.08.2017

Sudecka Wyrypa 2017 już za nami! Ponad 200 uczestników! Był pot, łez chyba nie było ;) Impreza fantastyczna! Gratulujemy wszystkim podjętego wyzwania!!!

Więcej
Bezpieczne wakacje z OSP Miłków

06.08.2017

"Na Wiśniowej Polanie w Miłkowie odbył się wyjątkowy festyn mający na celu przekazanie wiedzy, tak starszym, jak i młodszy o tym, jak trzeba zachować się udzielając pierwszej pomocy, czy też w momencie zauważenia pożaru.

Więcej
Jeleniogórski Klub Jaskiniowy - pierwsza pomoc

31.07.2017

W piątek mieliśmy przyjemność prowadzić nietypowe warsztaty z pierwszej pomocy w Jeleniogórskim Klubie Jaskiniowym. Podczas zajęć omawiane były zagadnienia z ratowania życia w warunkach dość ekstremalnych: ratowaliśmy w jaskiniach...

Więcej
OSP Ujazd Górny - recertyfikacja KPP

26.07.2017

Po trzech latach od egzaminu KPP przyszedł czas recertyfikacji i... z dumą gratulujemy wszystkim zdobytej wiedzy!!! Dziękujemy za super atmosferę, oraz że mogliśmy z Wami spędzić ten czas.

Więcej
Festyn Bezpieczne Wakacje w Sobieszowie

09.07.2017

Wczoraj w Sobieszowie w Transgranicznym Centrum Turystyki Aktywnej odbył się festyn "Bezpieczne Wakacje" organizowany przez OSP Sobieszów przy współudziale OSP Podgórzyn, Policji i Straży Miejskiej...

Więcej
Rząsiny Summer Party 2017 - obstawa medyczna

04.07.2017

T.R.S to nie tylko szkolenia ale i obstawy medyczne.. tym razem trochę deszczowo, ale uczestnicy bawili sie świetnie

Więcej
Turniej Biały Lew Cup - obstawa medyczna

28.06.2017

Było ostro... Mieliśmy przyjemność zabezpieczać pod względem medycznym turniej Biały Lew Cup który odbył się w ramach Dolnośląskiej Ligi Karate. Świetna organizacja i fantastyczna zabawa! Zwycięzcom gratulujemy!!!

Więcej


© 2019 TRS Artur Mądracki


szkolenia pierwsza pomoc, obstawa medyczna, zabezpieczenie medyczne imprez, kursy KPP, kursy KPP Jelenia Góra