Aktualności

Trzymaj rękę na pulsie - obserwuj nas na Facebook'u
XXIII Manewry Medyczne "Dziecko"

06.06.2017

W dniach 31.05-02.05.2017 jako TRS uczestniczyliśmy w przygotowaniach oraz realizacji zadań podczas XXIII Manewrów Ratownictwa Medycznego "Dziecko". To dla nas wielka satysfakcja i niezapomniane chwile!

Więcej
Szkolenie w USP Zdrowie - Wrocław

28.05.2017

Właśnie zakończyliśmy szkolenie w USP Zdrowie we Wrocławiu. Szkolić Was było prawdziwą przyjemnością. Dziękujemy za ciężka pracę i rewelacyjna atmosferę. Wszystkim bardzo GRATULUJEMY! Oby wiedza, którą zdobyliście...

Więcej
III Międzynarodowy Bieg Strażaka

25.05.2017

06.05.2017 Strażacy ochotnicy z OSP Czerna obchodzili swoje 70 lecie. Jako TRS staraliśmy się, żebyście czuli się podczas całej imprezy bezpiecznie, a chętnym pokazywaliśmy jak udzielać pierwszej pomocy...

Więcej
Kurs KPP w Tomaszowie Bolesławieckim

11.05.2017

Za nami ostatni dzień kursu KPP w Tomaszowie Bolesławieckim. Trzy tygodnie Waszego zaangażowania i ciężkiej pracy, ale dzisiaj udowodniliście, że było warto! :) Kochani dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Cały zespół TRS...

Więcej
Kurs w USP Zdrowie - Wrocław

02.05.2017

Za nami kolejne szkolenie. Tym razem Wrocław i USP Zdrowie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za super zabawę i energię!!! Gratulujemy wiedzy, bo przy Was na prawdę jest bezpiecznie!!!

Więcej
Kurs w POZ Nowogrodziec

11.04.2017

Niedawno mieliśmy zaszczyt przeprowadzić szkolenie w Przychodni w Nowogrodźcu. Serdecznie dziękujemy koleżankom Pielęgniarkom za fantastyczną atmosferę na kursie. Było nam niezwykle miło przeprowadzić szkolenie właśnie u Was!

Więcej
13 edycja konkursu "Uczę się Bezpiecznie Żyć"

04.04.2017

Jesteśmy dumni, że dziś mogliśmy jako sędziowie wspólnie z Pogotowiem Ratunkowym, PSP, OSP, GOPR-em, POLICJĄ oraz wieloma innymi instytucjami uczestniczyć w kolejnej już edycji turnieju "Ucze się Bezpiecznie Żyć". Zwycięzcom gratulujemy.

Więcej
Kurs KPP w Dziwiszowie

02.04.2017

Z wielką satysfakcją informujemy, że kurs KPP w Dziwiszowie zakończony został 100% sukcesem!!! Nasi kursanci wykazali się opanowaniem i wysokim poziomem wiedzy! Ostatnie trzy tygodnie pracy z Wami to wielka przyjemność, a Wasz egzamin to powód do dumy! Gratulujemy uzyskania tytułu RATOWNIKA.

Więcej
Pierwszy kurs KPP w 2017 roku

30.01.2017

Pierwszy kurs KPP w tym roku za nami. Trzy weekendy ciężkiej pracy zakończone państwowym egzaminem. Wszystkim którym udało się udowodnić że opanowali tematykę i pozytywnie zdali egzamin gratulujemy.

Więcej
Ladies Fight Night - obstawa medyczna

19.12.2016

TRS to nie tylko profesjonalne szkolenia ale również zabezpieczenie imprez. Wczoraj wieczorem zabezpieczaliśmy walki MMA kobiet LADIES FIGHT NIGHT w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Więcej


© 2019 TRS Artur Mądracki


szkolenia pierwsza pomoc, obstawa medyczna, zabezpieczenie medyczne imprez, kursy KPP, kursy KPP Jelenia Góra