Aktualności

Trzymaj rękę na pulsie - obserwuj nas na Facebook'u
Kurs KPP w Sieniawce

12.12.2016

Kolejny kurs KPP realizowany przez nas tym razem w Sieniawce dobiegł końca. Dzięki naszemu szkoleniu i pozytywnie zdanym egzaminom mamy kolejnych RATOWNIKÓW

Więcej
Kurs Pierwszej Pomocy dla wolontariuszy

12.12.2016

28 listopada szkoliliśmy osoby, które chciały zostać wolontariuszami. Nie da się dobrze pomagać innym, nie znając pierwszej pomocy. Wielki szacunek dla młodych ludzi, którzy bezinteresownie chcą nieść pomoc potrzebującym!!!

Więcej
Kurs KPP w Jeleniej Górze

10.11.2016

Przez trzy ostatnie weekendy prowadziliśmy kurs KPP wraz z recertyfikacją. Tym razem zajęcia realizowaliśmy na terenie Jeleniej Góry. Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników!

Więcej
XXII Manewry Medyczne "Miasto"

27.10.2016

Dni 19-21.10.2016 to dużo pracy dla firmy TRS oraz jego instruktorów. Braliśmy udział w przygotowaniach oraz realizacji zadań podczas XXII Manewrów Ratownictwa Medycznego "Miasto" na terenie powiatu jeleniogórskiego.

Więcej
Jakuszyce - Drużynowe Mistrzostwa Polski w biegach na orientację

08.09.2016

TRS to nie tylko doskonałe szkolenia z pierwszej pomocy i KPP ale również zabezpieczenia medyczne rozmaitych imprez. W dniach 3-4.09.2016 mieliśmy przyjemność zabezpieczać medycznie Drużynowe Mistrzostwa Polski w biegach na orientację na Polanie Jakuszyckiej.

Więcej
Kurs KPP w Węglińcu

20.07.2016

Z dumą informujemy, że w ostatnią niedzielę odbył się egzamin kończący trzy weekendowe spotkania naszego kursu KPP w Węglińcu. Gratulujemy wszystkim pozytywnie zdanego egzaminu!!! Przypominamy też, że nasze szkolenia to nie tylko mnóstwo wiedzy, ale i super atmosfera :)

Więcej
XXI Manewry Medyczne

03.06.2016

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy trzydniowe terenowe XXI Manewry Ratownicze z naszym udziałem, które miały na celu szlifowanie wiedzy z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Wiele przygotowań, wysiłku ale również satysfakcji i zabawy podczas zadań wykonywanych w okolicach Jeleniej Góry.

Więcej
Pokazy ratownictwa medycznego w Bogatyni

22.07.2014

W minioną sobotę, to jest 21 czerwca 2014 roku mieliśmy przyjemność zorganizować pokazy ratownictwa medycznego wraz z nauką pierwszej pomocy, w której udział brali ratownicy z OSP Bogatynia oraz Jednostka Ratowniczo Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej z Bogatyni.

Więcej
Kurs pierwszej pomocy w Zgorzelcu

13.07.2014

W dniu 12 czerwca 2014r. w Zgorzelcu przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu Pierwszej Pomocy. Uczestnicy poza wysłuchaniem wykładów mogli praktycznie spróbować na czym polega prowadzenie resuscytacji oraz jak sobie poradzić

Więcej
Kurs KPP w Czernej

01.04.2014

W miesiącu marcu w siedzibie OSP Czerna pod egidą firmy naszego przyjaciela LIFE GUARD Piotr Szetelnicki odbył się kurs KPP, w czasie którego mieliśmy zaszczyt być instruktorami.

Więcej


© 2019 TRS Artur Mądracki


szkolenia pierwsza pomoc, obstawa medyczna, zabezpieczenie medyczne imprez, kursy KPP, kursy KPP Jelenia Góra